Sustainable Urbanisation Programme

Helsinki
Address: Latokartanonkaari 11, Latokartanonkaari 11, FI-00790 Helsinki, Helsinki
Fax:


  • Tainio Marko, +358 29 525 2127
    E-mail: marko.tainio@syke.fi
    Director


  • Clarke Selina, +358 2 952 51148
    E-mail: selina.clarke@syke.fi
    Trainee, University student
  • Faehnle Maija, +358 400 148 837, +358 295 251 109
    E-mail: maija.faehnle@syke.fi
    Senior Research
    Kaupunkiaktivismi metropolin voimavarana -hanke www.kaupunkiaktivismi.wordpress.com
  • Kangas Hanna-Liisa, +358 50 377 5020, +358 29 525 1810
    E-mail: hanna-liisa.kangas@syke.fi
    Senior Research Scientist
    Lainsäädännön ja muun ohjauksen tutkiminen
  • Peltomaa Juha, +358 295 251 081
    E-mail: juha.peltomaa@syke.fi
    Senior Research Scientist
    Kestävään kaupunkikehitykseen, luonnonvarojen käyttöön ja biotalouteen liittyvä tutkimus.
  • Suomalainen Emilia, +358 2 952 51185
    E-mail: emilia.suomalainen@syke.fi
    Senior Research Scientist
  • Turunen Iina, +358 29 525 2129
    E-mail: iina.turunen@syke.fi
    Researcher

© Copyright Environmental Administration |  Feedback