Kestävän kaupungistumisen strateginen ohjelma

Helsinki
Osoite: Latokartanonkaari 11, Latokartanonkaari 11, 00790 Helsinki, Helsinki
Faksi:


  • Tainio Marko, +358 29 525 2127
    Sähköposti: marko.tainio@syke.fi
    Johtaja


  • Clarke Selina, +358 2 952 51148
    Sähköposti: selina.clarke@syke.fi
    Korkeakouluharjoittelija
  • Faehnle Maija, +358 400 148 837, +358 295 251 109
    Sähköposti: maija.faehnle@syke.fi
    Erikoistutkija
    Kaupunkiaktivismi metropolin voimavarana -hanke www.kaupunkiaktivismi.wordpress.com
  • Kangas Hanna-Liisa, +358 50 377 5020, +358 29 525 1810
    Sähköposti: hanna-liisa.kangas@syke.fi
    Erikoistutkija
    Lainsäädännön ja muun ohjauksen tutkiminen
  • Peltomaa Juha, +358 295 251 081
    Sähköposti: juha.peltomaa@syke.fi
    Erikoistutkija
    Kestävään kaupunkikehitykseen, luonnonvarojen käyttöön ja biotalouteen liittyvä tutkimus.
  • Suomalainen Emilia, +358 2 952 51185
    Sähköposti: emilia.suomalainen@syke.fi
    Erikoistutkija
  • Turunen Iina, +358 29 525 2129
    Sähköposti: iina.turunen@syke.fi
    Tutkija

© Copyright Valtion ympäristöhallinto |  Jätä palautetta