Hallintopalvelut

Helsinki
Osoite: Latokartanonkaari 11, Latokartanonkaari 11, 00790 Helsinki, Helsinki
Faksi:

Oulu
Osoite: Paavo Havaksen tie 3, Paavo Havaksen tie 3, 90570 Oulu, PL 413 Oulun yliopisto
Faksi:


  • Wainio-Biese Terhi, +358 50 389 9811, +358 295 251 696
    Sähköposti: terhi.wainio-biese@syke.fi
    Hallintojohtaja

  • Multala Raisa, +358 29 525 2165
    Sähköposti: raisa.multala@syke.fi
    Assistentti
    Hallintopalveluiden, kansainvälisten asiain yksikön ja viestintäyksikön assistenttitehtävät.


  • Euro Miihkali, +358 29 525 1030
    Sähköposti: miihkali.euro@syke.fi
    Hankintasuunnittelija
  • Jormakka Sanni, +358 29 525 1228
    Sähköposti: sanni.jormakka@syke.fi
    Kehittämispäällikkö
  • Nordqvist Lena, +358 406 621 265
    Sähköposti: lena.nordqvist@syke.fi
    Johtava lakimies
    Sopimusasiat, hallinto- ja yleisjuridiikka
  • Ruotsalainen Juha, +358 29 525 2016
    Sähköposti: juha.ruotsalainen@syke.fi
    Lakimies

© Copyright Valtion ympäristöhallinto |  Jätä palautetta