Toimitila- ja kirjaamopalvelut

Helsinki
Osoite: Latokartanonkaari 11, Latokartanonkaari 11, 00790 Helsinki, Helsinki
Faksi:


  • Öster Minna, +358 295 251 900
    Sähköposti: minna.oster@syke.fi
    Toimitilapäällikkö
    Toimitila- ja kirjaamopalvelujen ryhmäpäällikkö. Toimitiloihin ja toimitilapalveluihin liittyvät hankinnat ja sopimusten hallinnointi. SYKEn toimitilojen turvallisuusasioista vastaaminen. SYKEn työsuojelupäällikkö.


  • Halonen Paula, +358 295 252 164
    Sähköposti: paula.halonen@syke.fi
    Kirjaaja
  • Heino Leena, +358 295 252 001
    Sähköposti: leena.heino@syke.fi
    Kirjaaja
  • Linko Matti, +358 295 251 383
    Sähköposti: matti.linko@syke.fi
    Virastomestari
    Postitus, virastomestaripalvelut.
  • Ovaskainen Antero, +358 295 251 485
    Sähköposti: antero.ovaskainen@syke.fi
    Virastomestari
    Toimistohankinnat, henkilökortit, postitus, tilaturvallisuus, virastomestaripalvelut.
  • Pekurinen Mika, +358 295 251 500
    Sähköposti: mika.pekurinen@syke.fi
    Asiakirjahallinnon suunnittelija
    Asianhallinta, arkisto- ja kirjaamopalvelut
  • Saarni Antti, +358 295 251 800
    Sähköposti: antti.saarni@syke.fi
    Virastomestari
    Toimistohankinnat, henkilökortit, postitus, tilaturvallisuus, virastomestaripalvelut. Turvallisuusvastaava (Latokartanonkaari 11).

© Copyright Valtion ympäristöhallinto |  Jätä palautetta