Talouspalvelut

Helsinki
Osoite: Latokartanonkaari 11, Latokartanonkaari 11, 00790 Helsinki, Helsinki
Faksi:

Merentutkimuslaboratorio (Viikin kampus, EE-rakennus)
Osoite: Agnes Sjöbergin katu 2, Agnes Sjöbergin katu 2, 00790 Helsinki, Helsinki
Faksi:

Oulu
Osoite: Paavo Havaksen tie 3, Paavo Havaksen tie 3, 90570 Oulu, PL 413 Oulun yliopisto
Faksi:


  • Pietilä Tuula, +358 50 408 8191, +358 295 251 506
    Sähköposti: tuula.pietila@syke.fi
    Talous- ja rahoituspäällikkö
    Talouspalvelujen vastuuhenkilö, talousarvio, taloussuunnittelu, rahoituksen suunnittelu ja seuranta.


  • Airaksinen Emilia, +358 2 952 51919
    Sähköposti: emilia.airaksinen@syke.fi
    Taloussuunnittelija
    Taloussuunnittelupalvelut; ympäristöpolitiikkakeskuksen taloustuki
  • Eloranta Ritva, +358 295 251 105
    Sähköposti: ritva.eloranta@syke.fi
    Talousassistentti
    Talouden peruspalvelut; ostolaskujen käsittely, matkustuksen tuki, Viikin merentutkimuslaboratorion toimipaikka, EE-talo
  • Honkonen Anne, +358 295 251 184
    Sähköposti: anne.honkonen@syke.fi
    Taloussuunnittelija
    Taloussuunnittelupalvelut; johdon tuki -yksikön, viestinnän ja strategisten ohjelmien taloustuki
  • Häkkinen Elina, +358 50 355 7489, +358 295 251 681
    Sähköposti: elina.hakkinen@syke.fi
    Talousasiantuntija
    Talouspalvelut, esikunta; tuntikirjaukset, käyttövaltuushallinta, omaisuuden hallinta
  • Isaksson Mari, +358 29 525 1028
    Sähköposti: mari.isaksson@syke.fi
    Tiimipäällikkö
    Talouden peruspalvelut; laskentatoimen vastuuhenkilö (yleisneuvonta, mm. todistukset, raportointi, arvonlisäverotus), maksuliikenneyhteyshenkilö.
  • Kiviranta Annemaria, +358 295 252 031
    Sähköposti: annemaria.kiviranta@syke.fi
    Tiimipäällikkö
    Taloussuunnittelupalvelut; merikeskuksen taloustuki
  • Koivukangas-Immonen Seija, +358 40 751 4001, +358 295 251 288
    Sähköposti: seija.koivukangas-immonen@syke.fi
    Talousassistentti
    Talouden peruspalvelut; Oulun toimipaikan assistenttitehtävät, laskutus, kululaskujen käsittely, matkustuksen tuki
  • Koski Maria, +358 40 740 2547, +358 295 251 310
    Sähköposti: maria.h.koski@syke.fi
    EU-projektisuunnittelija
    EU-projektipalvelut; EU-rahoitus, EU-hankkeet, hankesuunnittelu
  • Kreft-Burman Katarzyna, +358 50 595 3444, +358 29 525 2120
    Sähköposti: kata.kreft-burman@syke.fi
    EU-projektisuunnittelija
    EU-projektipalvelut; EU-hankkeet, hankesuunnittelu
  • Ksiksou Fatima, +358 29 525 1117
    Sähköposti: fatima.ksiksou@syke.fi
    Taloussuunnittelija
    Taloussuunnittelupalvelut; laboratoriokeskuksen ja hallintopalveluiden taloustuki
  • Kuusk Kristi, +358 2 9525 1680
    Sähköposti: kristi.kuusk@syke.fi
    Talousassistentti
    Talouden peruspalvelut; ostolaskujen ja tulotilitapahtumien käsittely
  • Kärki Riina, +358 29 525 2266
    Sähköposti: riina.karki@syke.fi
    EU-projektisuunnittelija
    EU-projektipalvelut
  • Matikainen Eeva, +358 295 251 414
    Sähköposti: eeva.matikainen@syke.fi
    Talousasiantuntija
    Talouspalvelut, esikunta; laskutuksen ja tulojen käsittelyn vastuuhenkilö, projektien taloushallinnon ohjaus
  • Miettinen Jarkko, +358 29 525 1904
    Sähköposti: jarkko.miettinen@syke.fi
    Taloussuunnittelija
    Taloussuunnittelupalvelut; tietokeskuksen ja kansainvälisten asiain yksikön taloustuki
  • Määttä Taimi, +358 295 251 447
    Sähköposti: taimi.maatta@syke.fi
    Talousassistentti
    Talouden peruspalvelut; myyntilaskutus ja tulotilitapahtumien käsittely
  • Niukkanen Laura, +358 50 433 2957, +358 29 525 1256
    Sähköposti: laura.niukkanen@syke.fi
    EU-projektisuunnittelija
    EU-projektipalvelut; EU-hankkeet, hankesuunnittelu
  • Nordman Teemu, +358 295 251 458
    Sähköposti: teemu.nordman@syke.fi
    Talousassistentti
    Talouden peruspalvelut; ostolaskujen käsittely
  • Ojanen Mirja, +358 295 251 479
    Sähköposti: mirja.ojanen@syke.fi
    Talousassistentti
    Talouden peruspalvelut; ostolaskujen käsittely ja tuntikirjausten tarkastus
  • Osanen Otto, +358 2 952 52008
    Sähköposti: otto.osanen@syke.fi
    Taloussuunnittelija
    Taloussuunnittelupalvelut; biodiversiteettikeskuksen taloustuki
  • Paalanen Katja, +358 29 525 2153
    Sähköposti: katja.paalanen@syke.fi
    Tiimipäällikkö
    EU-projektipalvelut; johdon raportointi, controllerin tehtävät
  • Rannasmaa Kirsi, +358 295 251 541
    Sähköposti: kirsi.rannasmaa@syke.fi
    Talousassistentti
    Talouden peruspalvelut; laskutus, matkustuksen tuki ja maksuaikakorttiasiat
  • Riihentaus Aila, +358 295 251 895
    Sähköposti: aila.riihentaus@syke.fi
    Talousassistentti
    Talouden peruspalvelut; myyntilaskutus ja tulotilitapahtumien käsittely
  • Riihimäki Miia, +358 504 098 669, +358 29 525 1993
    Sähköposti: miia.riihimaki@syke.fi
    EU-projektisuunnittelija
    EU-projektipalvelut; EU-hankkeet, hankesuunnittelu
  • Salo Kari, +358 50 448 9730, +358 29 525 1348
    Sähköposti: kari.salo@syke.fi
    Taloussuunnittelija
    Taloussuunnittelupalvelut; kulutuksen ja tuotannon keskuksen taloustuki
  • Samarhan Albina, +358 50 434 9386, +358 295 252 185
    Sähköposti: albina.samarhan@syke.fi
    EU-projektisuunnittelija
    EU-projektipalvelut; EU-hankkeet, hankesuunnittelu
  • Soini Satu, +358 50 516 8595, +358 29 525 1005
    Sähköposti: satu.soini@syke.fi
    EU-projektisuunnittelija
    EU-projektipalvelut; EU-hankkeet, hankesuunnittelu
  • Viskari Sirpa, +358 295 251 749
    Sähköposti: sirpa.viskari@syke.fi
    Laskentasihteeri
    Talouden peruspalvelut; maksuaikakorttiasioiden sekä matka- ja kululaskukäsittelyn yhteyshenkilö
  • Visuri Mika, +358 295 251 752
    Sähköposti: mika.visuri@syke.fi
    Taloussuunnittelija
    Taloussuunnittelupalvelut; vesikeskuksen taloustuki, laskutus; vesistötutkimukset Oulun toimipaikka

© Copyright Valtion ympäristöhallinto |  Jätä palautetta