Ympäristötietojärjestelmät

Helsinki
Osoite: Latokartanonkaari 11, Latokartanonkaari 11, 00790 Helsinki, Helsinki
Faksi:

Jyväskylä
Osoite: Survontie 9 A, Survontie 9 A,40500 Jyväskylä, Survontie 9 A Jyväskylä
Faksi:


  • Hirvonen Esa, +358 295 251 175
    Sähköposti: esa.hirvonen@syke.fi
    Ryhmäpäällikkö
    Ryhmäpäällikkö, Ympäristötietojärjestelmät


  • Donner Auni, +358 295 251 097
    Sähköposti: auni.donner@syke.fi
    Kehitysinsinööri
  • Hynönen Teemu, 
    Sähköposti: teemu.hynonen@syke.fi
    Erikoissuunnittelija
  • Korhonen Päivi, +358 295 251 301
    Sähköposti: paivi.korhonen@syke.fi
    Erikoissuunnittelija
  • Korhonen Sami, +358 295 251 300
    Sähköposti: sami.korhonen@syke.fi
    järjestelmäarkkitehti
  • Kuoppala Mirjami, +358 50 449 2817, +358 295 251 644
    Sähköposti: mirjami.kuoppala@syke.fi
    Projektipäällikkö
  • Kurkela Marja, +358 29 525 2282
    Sähköposti: marja.kurkela@syke.fi
    Ohjelmistosuunnittelija
    Ympäristötietojärjestelmien ja -digitaalisten palveluiden ohjelmistokehitys.
  • Laita Milla, +358 29 525 1239
    Sähköposti: milla.laita@syke.fi
    Projektipäällikkö
  • Leed Marika, +358 295 252 190
    Sähköposti: marika.leed@syke.fi
    Hankepäällikkö
  • Manni Kati, +358 29 525 2252
    Sähköposti: kati.manni@syke.fi
    Projektipäällikkö
  • Naakka Tuomas, +358 29 525 2260
    Sähköposti: tuomas.naakka@syke.fi
    Hankepäällikkö
  • Paasisalo Simo, +358 50 470 6255, +358 29 525 2012
    Sähköposti: simo.paasisalo@syke.fi
    Erikoissuunnittelija
  • Piirainen Vanamo, +358 50 529 7981, +358 295 251 634
    Sähköposti: vanamo.piirainen@syke.fi
    Erikoissuunnittelija
  • Sipilä Jorma, +358 295 251 645
    Sähköposti: jorma.sipila@syke.fi
    Kehitysinsinööri
  • Summanen Tuula, +358 29 525 1503
    Sähköposti: tuula.summanen@syke.fi
    Erikoissuunnittelija
  • Uusoksa Roni, +358 29 525 2206
    Sähköposti: roni.uusoksa@syke.fi
    Ohjelmistosuunnittelija
  • Virtanen Atte, +358 46 921 0934, +358 29 525 1048
    Sähköposti: atte.virtanen@syke.fi
    Kehitysinsinööri

© Copyright Valtion ympäristöhallinto |  Jätä palautetta