International Affairs Unit

Helsinki
Address: Latokartanonkaari 11, Latokartanonkaari 11, FI-00790 Helsinki, Helsinki
Fax:


  • Törnroos Tea, +358 295 251 714
    E-mail: tea.tornroos@syke.fi
    Division Manager
    kansainvälinen konsultointi, EU-hankkeiden tukipalvelut, kansainvälisten projektien valmistelu ja johto


  • Havimo Terhi, +358 50 593 7095, +358 29 525 1163
    E-mail: terhi.havimo@syke.fi
    Project Manager
  • Kauppi Lea, +358 295 251 700
    E-mail: lea.kauppi@syke.fi
    Senior Specialist
  • Kiseleva Arina, +358 46 923 1145, +358 29 525 2253
    E-mail: arina.kiseleva@syke.fi
    Technical Coordinator, EU Projects
  • Kokkola Miia, +358 295 251 291
    E-mail: miia.kokkola@syke.fi
    Co-ordinator
  • Koski Maria, +358 295 251 310
    E-mail: maria.h.koski@syke.fi
    Technical Coordinator, EU Projects
    EU-tiimin vetäjä: EU-rahoitus, EU-hankkeet, hankesuunnittelu
  • Kreft-Burman Katarzyna, +358 50 595 3444, +358 29 525 2120
    E-mail: kata.kreft-burman@syke.fi
    Technical Coordinator, EU Projects
  • Pritsi Kati, +358 295 251 522
    E-mail: kati.pritsi@syke.fi
    Project Manager
    Kaupallisten hankkeiden tarjousvalmistelu, kotikoordinaatio ja johtaminen, EU-twinning-hankkeet (SYKEn EU-twinning -yhdyshenkilö)
  • Riihimäki Miia, +358 29 525 1993
    E-mail: miia.riihimaki@syke.fi
    Technical Coordinator, EU Projects
  • Samarhan Albina, +358 295 252 185
    E-mail: albina.samarhan@syke.fi
    Technical Coordinator, EU Projects
  • Soini Satu, +358 50 516 8595, +358 29 525 1005
    E-mail: satu.soini@syke.fi
    Technical Coordinator, EU Projects
  • Yrjö-Koskinen Katri, +358 295 251 025
    E-mail: katri.yrjo-koskinen@syke.fi
    Financial Assistant

© Copyright Environmental Administration |  Feedback