Management and Executive Management Support

Helsinki
Address: Latokartanonkaari 11, Latokartanonkaari 11, FI-00790 Helsinki, Helsinki
Fax:

Oulu
Address: Paavo Havaksen tie 3, Paavo Havaksen tie 3, FI-90570 Oulu, P.O.Box 413 University of Oulu
Fax:


  • Schulman Leif, 
    E-mail: leif.schulman@syke.fi
    Director General

  • Hautalampi Laura, +358 2 952 51129
    E-mail: laura.hautalampi@syke.fi
    Assistant, Management

  • Kähkönen Anni, +358 29 525 1024
    E-mail: anni.kahkonen@syke.fi
    Assistant


  • Ihme Raimo, +358 295 251 207
    E-mail: raimo.ihme@syke.fi
    Key Account Manager
    SYKEn sidosryhmäyhteistyön ja palveluiden kehittäminen. SYKEn Oulun toimipaikan vastuuhenkilö.
  • Jantunen Jorma, +358 295 251 217
    E-mail: jorma.jantunen@syke.fi
    Director, General Management
    Toimintajärjestelmän ylläpidon ja kehittämisen johtaminen, SYKEn talouden suunnittelun ja seurannan tuki, strategian toimeenpanon tuki, sähköisten työkalujen yhteistyöryhmän johtaminen sekä lausuntojen ja kuulemisten koordinointi.
  • Juvonen Harri, +358 295 251 231
    E-mail: harri.juvonen@syke.fi
    Director, Development
    SYKEn ja ministeriöiden välisen tulosohjauksen koordinointi, SYKE-ELY -yhteistyön ylläpidon ja kehittämisen johtaminen, SYKEn yritysyhteistyökäytäntöjen selkeyttäminen, Viikin kampuksen kehittämiseen osallistuminen sekä erikseen sovittavien kehityshankkeiden valmistelu ja johtaminen.
  • Primmer Eeva, +358 295 251 521
    E-mail: eeva.primmer@syke.fi
    Research Director

© Copyright Environmental Administration |  Feedback