Environmental Information Systems

Helsinki
Address: Latokartanonkaari 11, Latokartanonkaari 11, FI-00790 Helsinki, Helsinki
Fax:

Jyväskylä
Address: Survontie 9 A, Survontie 9 A,FI-40500 Jyväskylä, Survontie 9 A Jyväskylä
Fax:


  • Hirvonen Esa, +358 295 251 175
    E-mail: esa.hirvonen@syke.fi
    Head of Unit
    Ryhmäpäällikkö, Ympäristötietojärjestelmät


  • Donner Auni, +358 295 251 097
    E-mail: auni.donner@syke.fi
    Development Engineer
  • Hynönen Teemu, 
    E-mail: teemu.hynonen@syke.fi
    Senior Coordinator
  • Korhonen Päivi, +358 295 251 301
    E-mail: paivi.korhonen@syke.fi
    Senior Coordinator
  • Korhonen Sami, +358 295 251 300
    E-mail: sami.korhonen@syke.fi
    system architect
  • Kuoppala Mirjami, +358 50 449 2817, +358 295 251 644
    E-mail: mirjami.kuoppala@syke.fi
    Project Manager
  • Kurkela Marja, +358 29 525 2282
    E-mail: marja.kurkela@syke.fi
    Ympäristötietojärjestelmien ja -digitaalisten palveluiden ohjelmistokehitys.
  • Laita Milla, +358 29 525 1239
    E-mail: milla.laita@syke.fi
    Project Manager
  • Leed Marika, +358 295 252 190
    E-mail: marika.leed@syke.fi
    Project manager
  • Manni Kati, +358 29 525 2252
    E-mail: kati.manni@syke.fi
    Project Manager
  • Naakka Tuomas, +358 29 525 2260
    E-mail: tuomas.naakka@syke.fi
    Project manager
  • Paasisalo Simo, +358 50 470 6255, +358 29 525 2012
    E-mail: simo.paasisalo@syke.fi
    Senior Coordinator
  • Piirainen Vanamo, +358 50 529 7981, +358 295 251 634
    E-mail: vanamo.piirainen@syke.fi
    Senior Coordinator
  • Sipilä Jorma, +358 295 251 645
    E-mail: jorma.sipila@syke.fi
    Development Engineer
  • Summanen Tuula, +358 29 525 1503
    E-mail: tuula.summanen@syke.fi
    Senior Coordinator
  • Uusoksa Roni, +358 29 525 2206
    E-mail: roni.uusoksa@syke.fi
  • Virtanen Atte, +358 46 921 0934, +358 29 525 1048
    E-mail: atte.virtanen@syke.fi
    Development Engineer

© Copyright Environmental Administration |  Feedback