Communications

Helsinki
Address: Latokartanonkaari 11, Latokartanonkaari 11, FI-00790 Helsinki, Helsinki
Fax:


  • Norros Kirsi, +358 295 251 460
    E-mail: kirsi.norros@syke.fi
    Communications director

  • Rosberg Tuula, +358 295 251 573
    E-mail: tuula.rosberg@syke.fi
    Communications Assistant
    Sisäisen ja ulkoisen viestinnän assistentti

  • SYKEn mediapalvelu , +358 295 251 072
    E-mail: syke_ajankohtaiset@syke.fi

    Toimittajien yhteydenotot viestintään


  • Autio Marianne, +358 29 525 1008
    E-mail: marianne.autio@syke.fi
    Communications Coordinator
    Julkaisutoiminta, työyhteisöviestintä
  • Ferin Pirjo, +358 40 708 2098
    E-mail: pirjo.ferin@syke.fi
    Editor-in-Chief
    Työyhteisöviestintä, intranetin päätoimittaja ja muutosviestintä
  • Heng Jade, +358 50 407 8940, +358 29 525 1221
    E-mail: jade.heng@syke.fi
    Web Editor
    Työyhteisöviestintä ja ulkoinen viestintä: SYKEn intranetin englanninkielisen sisällön toimittaminen ja ulkoisten verkkopalveluiden (erityisesti syke.fi ja ymparisto.fi) englanninkielisen sisällön toimittaminen sekä palveluiden kehittäminen.
  • Ilpala Aleksi, +358 295 251 029
    E-mail: aleksi.ilpala@syke.fi
    Project Manager
  • Karell Elis, +358 50 473 2952, +358 29 525 1495
    E-mail: elis.karell@syke.fi
    Ulkoisen ja sisäisen viestinnän tehtävät, erityisenä painopisteenä verkkopalvelut
  • Kuronen Piia, +358 295 251 327
    E-mail: piia.kuronen@syke.fi
    Coordinator
    Verkkopalvelujen tekninen kehittäminen ja ylläpito, webropol
  • Lönnqvist Johanna, +358 50 473 3240, +358 29 525 1442
    E-mail: johanna.lonnqvist@syke.fi
    Visual Communications Designer
    Visuaalinen viestintä: pääpainoina yhteisökuva ja brändi, digitaaliset palvelut, videot.
  • Putkuri Eija, +358 295 251 524
    E-mail: eija.putkuri@syke.fi
    Communications Specialist
    Verkkopalveluiden ylläpito ja kehittäminen, avoimen tiedon tarjonnan kehittäminen, hankeviestintä
  • Saastamoinen Okko, +358 50 473 2306, +358 295 251 085
    E-mail: ext.okko.saastamoinen@syke.fi
    Civilian Serviceman
    Verkkopalvelu-uudistustehtävät ja sen ohessa myös muu viestinnän tuki (videot, sosiaalinen media jne).
  • Staudinger Suvi, +358 50 473 2925, +358 29 525 1303
    E-mail: suvi.staudinger@syke.fi
    Leading Communications Specialist
  • Tahvanainen Päivi, +358 40 750 1336, +358 295 251 674
    E-mail: paivi.tahvanainen@syke.fi
    Web Editor-in-Chief
    Verkkopalveluiden kehittäminen ja ylläpito, verkkotoimituksen vetäjä, ymparisto.fi-palvelun päätoimittaja.

© Copyright Environmental Administration |  Feedback