Kommunikationstjänster

Helsinki
Adress: Ladugårdsbågen 11, Ladugårdsbågen 11, FI-00790 Helsingfors, Helsingfors
Fax:


  • Laine Aino, +358 295 252 138
    E-post: aino.laine@syke.fi
    Kommunikations chef
    Viestinnän kehittäminen, ajankohtaisviestintä ja mediapalvelut, markkinointiviestintä, kansainvälinen viestintä, hankeviestinnän koordinaatio, ryhmänvetäjä


  • Ahponen Hannele, +358 50 327 5997, +358 295 251 780
    E-post: hannele.x.ahponen@syke.fi
    Kommunikationsexpert
    Ilmastonmuutoksen hillinnän ja kiertotalouden hankeviestintä, ulkoinen viestintä
  • Ala-Ketola Ulla, +358 295 251 074
    E-post: ulla.ala-ketola@syke.fi
    Kommunikationsexpert
    Kulutus ja tuotanto, Hiilineutraalit kunnat (HINKU), ajankohtaisviestintä
  • Haatainen Katri, +358 295 251 135
    E-post: katri.haatainen@syke.fi
    Kommunikationsexpert
    Vesiteeman viestintä, hankeviestintä
  • Järvinen Eija, +358 295 251 242
    E-post: eija.jarvinen@syke.fi
    Kommunikationsexpert
    Meriteeman viestintä, hankeviestintä, toimitustehtävät
  • Korpi Marianna, +358 50 567 6329, +358 29 525 1045
    E-post: marianna.korpi@syke.fi
    Visuell kommunikationsdesigner
    SYKEn ja sen toimintaan liittyvien hankkeiden graafinen suunnittelu
  • Lepistö Katja, +358 295 252 082
    E-post: katja.lepisto@syke.fi
    Kommunikationsexpert
    Ilmastonmuutoksen hillinnän, kiertotalouden ja ruokamurroksen hankeviestintä, ajankohtaisviestintä
  • Lindholm Matti, +358 295 251 380
    E-post: matti.lindholm@syke.fi
    Kommunikationsexpert
    Rakennetun ympäristön ja alueiden käytön viestintä,hankeviestintä, Järvi- ja meriwiki –palvelun päätoimittaja.
  • Rantajärvi Leena, +358 295 251 543
    E-post: leena.rantajarvi@syke.fi
    Kommunikationsexpert
    Tiedeviestintä, Policy Brief -julkaisut ja blogit, toimitustehtävät
  • Ruponen Vilma, +358 29 525 1039
    E-post: vilma.ruponen@syke.fi
    Viestintäharjoittelija
  • Sivonen Saara, +358 50 310 5022, +358 295 251 082
    E-post: saara.sivonen@syke.fi
    Kommunikationsplanerare
    Ajankohtais- ja mediaviestintä sekä sisäisen viestinnän tehtävät
  • Turtiainen Satu, +358 295 251 711
    E-post: satu.turtiainen@syke.fi
    Visuell kommunikationsdesigner
    Visuaalinen viestintä, tiedon visualisointi ja infografiikka, graafinen suunnittelu ja taitto, julkaisutoiminnan kehittäminen

© Copyright Statens miljöförvaltning |  Ge respons