Kommunikation

Helsinki
Adress: Ladugårdsbågen 11, Ladugårdsbågen 11, FI-00790 Helsingfors, Helsingfors
Fax:


  • Norros Kirsi, +358 295 251 460
    E-post: kirsi.norros@syke.fi
    Kommunikations direktör

  • Kuronen Isa, +358 295 251 307
    E-post: isa.kuronen@syke.fi
    Assistent
    viestinnälliset avustustehtävät
  • Rosberg Tuula, +358 295 251 573
    E-post: tuula.rosberg@syke.fi
    Kommunikationsassistent
    Sisäisen ja ulkoisen viestinnän assistentti

  • SYKEn mediapalvelu , +358 295 251 072
    E-post: syke_ajankohtaiset@syke.fi

    Toimittajien yhteydenotot viestintään


  • Ferin Pirjo, +358 40 708 2098
    E-post: pirjo.ferin@syke.fi
    Chefredaktör
    Työyhteisöviestintä, intranetin päätoimittaja ja muutosviestintä
  • Heng Jade, +358 50 407 8940, +358 29 525 1221
    E-post: jade.heng@syke.fi
    Www-redaktör
    Työyhteisöviestintä ja ulkoinen viestintä: SYKEn intranetin englanninkielisen sisällön toimittaminen ja ulkoisten verkkopalveluiden (erityisesti syke.fi ja ymparisto.fi) englanninkielisen sisällön toimittaminen sekä palveluiden kehittäminen.
  • Ilpala Aleksi, +358 295 251 029
    E-post: aleksi.ilpala@syke.fi
    Projektchef
  • Kuronen Piia, +358 295 251 327
    E-post: piia.kuronen@syke.fi
    Expert
    Verkkopalvelujen tekninen kehittäminen ja ylläpito, webropol
  • Lönnqvist Johanna, +358 50 473 3240, +358 29 525 1442
    E-post: johanna.lonnqvist@syke.fi
    Visuell kommunikationsdesigner
    Visuaalinen viestintä: pääpainoina yhteisökuva ja brändi, digitaaliset palvelut, videot.
  • Putkuri Eija, +358 295 251 524
    E-post: eija.putkuri@syke.fi
    Kommunikationsexpert
    Verkkopalveluiden ylläpito ja kehittäminen, avoimen tiedon tarjonnan kehittäminen, syke.fi-palvelun päätoimittaja
  • Staudinger Suvi, +358 50 473 2925, +358 29 525 1303
    E-post: suvi.staudinger@syke.fi
    Ledande kommunikationsexpert
  • Tahvanainen Päivi, +358 40 750 1336, +358 295 251 674
    E-post: paivi.tahvanainen@syke.fi
    Huvudredaktör för webbredaktion
    Verkkopalveluiden kehittäminen ja ylläpito, verkkotoimituksen vetäjä, ymparisto.fi-palvelun päätoimittaja.
  • Väänänen Pirkko, +358 29 525 2277
    E-post: pirkko.vaananen@syke.fi
    Kommunikationsplanerare
    Julkaisutoiminnan hallinnointi, taitto ja ulkoistaminen sekä intranetin toimitustehtävät.

© Copyright Statens miljöförvaltning |  Ge respons