Kansainvälisten asiain yksikkö

Helsinki
Osoite: Latokartanonkaari 11, Latokartanonkaari 11, 00790 Helsinki, Helsinki
Faksi:


  • Törnroos Tea, +358 295 251 714
    Sähköposti: tea.tornroos@syke.fi
    Yksikönpäällikkö
    kansainvälinen konsultointi, EU-hankkeiden tukipalvelut, kansainvälisten projektien valmistelu ja johto

  • Kokkola Miia, +358 295 251 291
    Sähköposti: miia.kokkola@syke.fi
    Kansainvälisten asiain sihteeri


  • Kauppi Lea, +358 295 251 700
    Sähköposti: lea.kauppi@syke.fi
    Erityisasiantuntija
  • Koski Maria, +358 295 251 310
    Sähköposti: maria.h.koski@syke.fi
    EU-projektisuunnittelija
    EU-tiimin vetäjä: EU-rahoitus, EU-hankkeet, hankesuunnittelu
  • Kreft-Burman Katarzyna, +358 50 595 3444, +358 29 525 2120
    Sähköposti: kata.kreft-burman@syke.fi
    EU-projektisuunnittelija
  • Pritsi Kati, +358 295 251 522
    Sähköposti: kati.pritsi@syke.fi
    Projektipäällikkö
    Kaupallisten hankkeiden tarjousvalmistelu, kotikoordinaatio ja johtaminen, EU-twinning-hankkeet (SYKEn EU-twinning -yhdyshenkilö)
  • Riihentaus Aila, +358 295 251 895
    Sähköposti: aila.riihentaus@syke.fi
    EU-projektisuunnittelija
    EU-rahoitus, EU-hankkeet, hankesuunnittelu
  • Riihimäki Miia, +358 29 525 1993
    Sähköposti: miia.riihimaki@syke.fi
    EU-projektisuunnittelija
  • Samarhan Albina, +358 295 252 185
    Sähköposti: albina.samarhan@syke.fi
    EU-projektisuunnittelija
  • Yrjö-Koskinen Katri, +358 295 251 025
    Sähköposti: katri.yrjo-koskinen@syke.fi
    Talousassistentti

© Copyright Valtion ympäristöhallinto |  Jätä palautetta